İnsanlar büyük evlerde ve çokça kıyafetlerle daha iyi yaşarlar. Farklı olmayı deniyorum; fakat hayat bugünlerde tamamen çelişkli. Bunu değiştirmek zorundayız! Geçmişle ilgilenmiyorum, geleceğe giden yol dışında. Bana biraz zaman ver sana devrim vereceğim. Lüks ve kitle-pazar tarzını karıştırma fikrinin çok modern olduğunu düşünüyorum. İnsanların giyindiğim kadınlardan korkmasını istiyorum.

“Zihnim tamamen kendi yanılsamalarıma odaklanmalı.”

Lüks ve kitlesel pazar tarzını karıştırma fikrinin çok modern olduğunu düşünüyorum, artık kimse baştan ayağa tasarımcılardan giyinmiyor. Zihinsel memnuniyetiniz ve evinizin finansal ihtiyaçları arasında bir denge olması gerekir. Bir kız iki şey olmalıdır: şık ve muhteşem.

Başkalarının işlerine asla bakmam. Bu ünlü şeye çekilemem çünkü bu bence kabaca. Bazen en basit şeyler en derin olanıdır.

Lüks dünyada ne olursa olsun her zaman etrafımızda olacak. Her zaman yeni bir proje ve yeni bir fırsat var. Detaylara dikkat edin iyi görünmek istediğinizde büyük önem taşır. Para ile harika bir ilişkim var. Onu özgürlüğümü almak için kullanıyorum.

Güvenilirlik. Eğer o varsa herşeyin iyi gözükmesini sağlayabilirsin. Zarafet sadece giydiğiniz şeylerle tanımlanmaz. Giysiler ruh halinizi ve güveninizi değiştirebilir. Moda o kadar çabuk değişir ki, güçlü bir bakış açınız yoksa, bütünlüğü kaybedebilirsiniz. Gerçek olmayı severim. İşlerin titiz veya aşamalı olmasını sevmem. Eğer kaçmak için bir yere sahip olmazsam sanırım çıldırırım. Mirasına sadık kalmalısın, markanızın konusu budur.

“GİYSİLERİMİN İNSANLARA KENDİLERİNDEN DAHA İYİ BİR GÖRÜNTÜ VEREBİLECEĞİNE İNANIYORUM”

Zerafet, gençlikten kaçanların ayrıcalığı değildir, zaten kendi geleceği ele almış olanların ayrıcalığıdır.

Moda ve güzellik klişelerini teşvik eder, ama onları parçalara ayırmak istiyorum. Her gün değişim için düşünüyorum. Derinlemesine bir şey yapmanın tek yolu sıkı çalışmaktır. Benim için sanat öğrenmekle ilgili.her zaman kendimi teknik olarak ve görsel olarak ilerletmeye çalıştım. Bu yolculuğun bir parçasıydı.Gerçekten modern kıyafetler yaratmanın zorluğuna bayılıyorum , bir kadının kişiliğinin ve benlik duygusunun ortaya çıktığı yer.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen Adınızı Giriniz